We Make The Diference
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


We Make The Diference
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ready..Set...Wait!

In jos 
+3
AmaranTh
Isis
Pisiqtza
7 participanți
AutorMesaj
Pisiqtza
ReeDs Guild Member
ReeDs Guild Member



feminin Mesaje : 20
Puncte : 27
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Pe undeva prin Romanica
Stare de spirit : catlike

Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: Ready..Set...Wait!   Ready..Set...Wait! EmptyMar Ian 04, 2011 11:44 pm

  • Bun inteleg party'uri stranse etc. dar daca murim ce se intampla?...ca de obicei de atunci incepe haosul.Ba nu ne mai gasim intre noi,ba ne pierdem cumpatu si dai incolo tot castle siege'u.Nu de alta,dar se intampla si chiar daca incerci sa ii strangi pe toti o sa vezi ca nu prea reusesti(nu mor toti membrii party'ului in acelasi timp si dureaza sa ii strangi,in plus oamenii mai pleaca si de capul lor).Una e teoria si alta e practica.

  • Next:Am patit sa fim nuj cati oameni in sleep si nimeni nu facea nimic.Nu e o idee buna sa dam sw k stricam party'u.Atunci? Asteptam linistiti salvarea kre vine.....sau nu vine....


🐱
Sus In jos
Isis
ReeDs F.O. Member
ReeDs F.O. Member
Isis


masculin Mesaje : 44
Puncte : 80
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Rm. Valcea
Stare de spirit : Warrior Princess

Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: Re: Ready..Set...Wait!   Ready..Set...Wait! EmptyMar Ian 04, 2011 11:51 pm

Sa speram ca va fi un team care va face asta:sa scoata playeri din sleep(support team)
Sus In jos
AmaranTh
ReeDs Guild Member
ReeDs Guild Member
AmaranTh


masculin Mesaje : 43
Puncte : 49
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Hunedoara
Stare de spirit : Ma Simt Mediocru

Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: Re: Ready..Set...Wait!   Ready..Set...Wait! EmptyMier Ian 05, 2011 1:14 am

Buna pisi in primul rand :flower:
referitor la ce a spus ea ... este foarte adevarat ...
eu zic ca ar trebui sa se faca aceste party'uri perfecte iar cei care nu fac parte din ele sa formeze party'uri ca sa scoata sleep sau fie "helperi" ...





sper ca m-am exprimat bine ... in ultima vreme o duc cam greu cu concentrarea si am o stare de mediocritate nu stiu daca intelegeti... dar sper sa fie bine ... :study:
Sus In jos
kidefi
ReeDs Battle Master
ReeDs Battle Master



Mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/01/2011

Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: nu exista aceste probleme...   Ready..Set...Wait! EmptyMier Ian 05, 2011 5:50 pm

astea se rezolva f simplu cand ai 2-3 dl care stiu sa joace.In clipa in care dl sau 1 alt player va cere pe pt sa va opriti trebuie sa faceti asta chiar daca asta inseamna ca inamicul va omoara... Dupa aceasta comanda dl va activa commanda de summoning si astfel tot pt se va regasi langa dl.
Sus In jos
BlackForce
ReeDs Guild Master
ReeDs Guild Master
BlackForce


masculin Mesaje : 82
Puncte : 121
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 29
Localizare : In the game
Stare de spirit : PK cu nemernicu` de BrIsK

Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: Re: Ready..Set...Wait!   Ready..Set...Wait! EmptyMier Ian 05, 2011 6:19 pm

Cat timp este organizare este si castig Smile , fara elfi , sm , nu are rost cat si de sum Smile ... nu este vb numai de bk .

Hai sa vedem cum facem cu partyurile [ BrIsK , Haiducul ]
Sus In jos
DAD
Kony Old Guild Member
Kony Old Guild Member



Mesaje : 9
Puncte : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/01/2011

Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: Re: Ready..Set...Wait!   Ready..Set...Wait! EmptyMier Ian 05, 2011 11:59 pm

BlackForce, organizarea merge destul de lent, crezi ca are rost sa ne inscriem pentru duminica?
Din cinci echipe au ramas trei, de trei zile ai prezentat un singur team care in fiecare zi a avut alta componenta.
Cred ca organizarea trebuie sa stea in a aduna caracterele care ne lipsesc la CS, ca de umplutura suntem satui.
Iar un lucru foarte important intr-un Team este felul cum vorbim intre noi: stie lumea ca sunt din Kony ca alianta si in party-ul nostru ne strigam pe nume (ex: Dan - Haiducul, Andy - Lancelot, Alex MegalodoN, etc) este mult mai scurt si mai usor ne cunoastem. Noi in alianta, inca nu ne prea cunoastem in concluzie.
Sti cum e la CS mai injuri mai f... in g... pe altul si sincer inca nu ne permitem cu fetele de la voi, nu sa le injuram pe ele ca suntem civilizati dar nici sa vada ce badarani au in echipa.

PS. mai fa o rubrica si cu Guildurile aliate sa ne cunoasteti mai bine!
Sus In jos
BlackForce
ReeDs Guild Master
ReeDs Guild Master
BlackForce


masculin Mesaje : 82
Puncte : 121
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 29
Localizare : In the game
Stare de spirit : PK cu nemernicu` de BrIsK

Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: Re: Ready..Set...Wait!   Ready..Set...Wait! EmptyJoi Ian 06, 2011 2:41 pm

Acuma Smile .. eu ce sa fac daca andrei - brisk .. si dan nu vor sa faca echipele ?
Sus In jos
summy
ReeDs Guild Member
ReeDs Guild Member



Mesaje : 5
Puncte : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/01/2011

Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: Re: Ready..Set...Wait!   Ready..Set...Wait! EmptyJoi Ian 06, 2011 7:27 pm

PS : Folosito Life Stone in pt pt CS e ceva de genu unui spawn portal dak moare membru isi da move in portal ... si nu va mai destrabalasi aiurea ...Life stone se face la Chaos Machine cu jwl
Sus In jos
Isis
ReeDs F.O. Member
ReeDs F.O. Member
Isis


masculin Mesaje : 44
Puncte : 80
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Rm. Valcea
Stare de spirit : Warrior Princess

Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: Re: Ready..Set...Wait!   Ready..Set...Wait! EmptyJoi Ian 06, 2011 8:52 pm

Am fost assist in guild si nau mers
Sus In jos
summy
ReeDs Guild Member
ReeDs Guild Member



Mesaje : 5
Puncte : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/01/2011

Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: Re: Ready..Set...Wait!   Ready..Set...Wait! EmptyVin Ian 07, 2011 10:42 pm

uf las ca o sa incerc eu una dum asta

Sus In jos
Continut sponsorizat





Ready..Set...Wait! Empty
MesajSubiect: Re: Ready..Set...Wait!   Ready..Set...Wait! Empty

Sus In jos
 
Ready..Set...Wait!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We Make The Diference :: Castle Siege :: Discutii Castle Siege-
Mergi direct la: